DRIFTHEADS #2 by Chose, hosť Filip Vimpel #606

V nedeľu 17. Februára svetlo online sveta uzrela už druhá časť DRIFTHEADS. Séria, ktorú si vytvoril youtuber a drifter v jednej osobe Jozef Šíma aka Chose. Ten s kamerou navštevuje českých drifterov, ktorý prezrádzajú čo zbroja na nasledujúcu sezónu Czech Drift Series.

Hosťom druhej časti bol Filip Vimpel. Filip je 28-ročný český drifter kategórie SEMI-PRO. Jeho prvá sezóan v CDS sa datuje do roku 2015, v tomto roku odjazdil len 2 preteky. Rok nato, to už bol dvojnásobom – 4 preteky. A v sezóne 2017 odjazdil takmer celú sezónu, kde skončil na konečnom 4. mieste. Jeho driftový špeciál BMW E36 mal v sezóne 2016 a 2017 osadený motor M60B40 4,0L v8 s atmosférou s výkonom 286 koní a krútiaci moment 400Nm.

V uplynulej sezóne Filipovi šťastie moc neprialo, odjazdil len 3 preteky vo svojom driftovom špeciály BMW E36. Spomínaný stroj je už dnes minulosťou. Ako spomína drifter vo videu, auto je už na vrakovisku po nehode. Žiaľ, tá sa nekonala na pretekoch ale po ceste na ne. Ale celý priebeh už opisuje Filip v spomínanom videu alebo si môžete prečítať jeho status z 10. septembra 2018, kedy sa nehoda stala.

Ak vás zaujíma čo zbrojí v dielne Filip za driftový špeciál prezrite si DRIFTHEADS. Ale ešte predtým nezabudnite sledovať jeho sociálne siete … Filip Vimpel Drifting na Facebooku alebo Driftex. Driftex crew má taktiež aj svoj instagram.

Ako pokračuje stavba Filipovho BMW E48 s V8 Kompresorom môžete sledovať aj na YouTube kanály Exclusive Vehicles TV.

Zdieľaj aj kamošom

YOUR COMMENT

Specify Instagram Client ID in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work