CAR AT TUNING PARTY XVI. NEBUDE

Žiaľ, tak ako nadpis prezrádza. Fanúšikovia najväčšieho motoristického festivalu na Slovensku sa tohto roka svojho dátumu nedočkajú, tvrdí organizačný team na ich oficiálnom Facebook profile. Ako dôvod uvádzajú:

Celé znenie oficiálneho vyjadrenia nájdete na ich facebookovej stránke CAR AT TUNING party.

Daná situácia mrzí ešte viac nakoľko verní caráťaci vedia, že festival si v roku 2017 nespravil práve najlepšie meno, keď prenechal organizáciu na tretej strane. Tá sa predviedla revolučnými zmenami – posunutie areálu do prednej časti letiska a mnoho iného, avšak tieto zmeny verní caraťáci neprijali pozitívne.

A tak rok 2018 bol pre festival zlomový. Hlavného slova sa ujal organizačný team, ktorý vedel kde je to správne miesto na piešťanskom letisku pre festival. Organizátorom sa podarilo stabilizovať meno festivalu a vrátiť CAR AT TUNING PARTY k svojej tradícií. Ako vieme organizátori boli naladení pokračovať v tradícií, ktorú CATP písal ostatných 14 úspešných ročníkov. Žiaľ ako sme už v úvode článku spomínali proti bolo miesto konania, ktoré je pre festival typické – piešťanské letisko. Organizátorom nevyšiel ani plán s alternatívným miesto, ktoré už malo všetky termíny vybookované.

Ale ako je uvedené v oficiálnom vyjadrení festival sa o slovo prihlási v roku 2020 a sľubuje TOP úroveň. Tak sa nechajme prekvapiť, čo si organizátori pre verných caraťákov pripravia. Sledovať ich môžete či už na Facebookovom profile CAR AT TUNING party alebo Instagrame @car_at_tuning.

Zdieľaj aj kamošom

YOUR COMMENT

Specify Instagram Client ID in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work