MOTOSURF WORLD CUP POZNÁ SVOJ KALENDÁR NA SEZÓNU 2019

S prichádzajúcim letom prichádza aj nová sezóna MotoSurf World Cup. Pretekárov na motorových surfoch prevedie šiestimi pretekmi šiestimi zemami. Oproti minuléj sezóne prešiel aj tento kalendár drobnými zmenami. 

Skôr ako si predstavíme kalendár sa pozrime na predbežnú štartovaciu listinu sezóny 2019, ktorá činí 66 mien. Medzi mužmi nechýba aktuálny majster sveta Lukáš Záhorsky (CZE). Tomu budú na trati robiť konkurenciu motocyklový pretekár Moto3 Jakub Korfneil (CZE), hokejista Petr Prucha (CZE), automobiloví pretekári Tomáš Mičánej (CZE) či Gustavo Yacaman (COL). 

V ženskej kategórií nechýba obhajkyňa titulu Aneta Šacherová (CZE) ani jej hlavná rivalka Martina Bravencová (CZE). Tieto dve slečny dopĺňa napríklad aj profesionálna JetSki pretekárka Andrea Dominguez (COL). Celé “štartovné” pole nájdete na webe motosurfworldcup.com.

Seriál MSWC odštartuje prvým pretekov už začiatkom apríla 4. – 6.4.2019 v hlavnom meste Spojených arabských emirátov v Abu Dhabi.Druhý pretek je na programe začiatkom júna 6. – 8.6.2019 na “domácej” priehrade v Brne. Tretia zastávka zavedie pretekárov aj do Spojeného kráľovstva do mesta Wyboston. Štvrý pretek by sa mal s najväčšou pravdepodobnosťou 13. – 15. Septembra odjazdiť v Ruskej Kazani. Tento závod ešte organizátori potvrdia. Z Ruska sapretekári presunú takmer koncom okróbra 18. – 20.10.2019 na slnečnú Floridu v USA. Záverečné kolo by sa malo odjazdiť 15. – 17.11.2019 avšak organizátori ešte posledné miesto kalendáru neprezradili. 

Pred štartom novej sezóny tu máme ešte review sezóny 2018.

Zdieľaj aj kamošom

YOUR COMMENT

Specify Instagram Client ID in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work